Компанія ЛАКОР пропонує послуги сублімаційного друку на горнятках. Такий метод друку забезпечує нанесення якісного чіткого повноколірного будь-якого зображення – Вашого логотипу чи корпоративної символіки.

КОРПОРАТИВНІ ГОРНЯТКА – ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ЕЛЕМЕНТ ОФІСУ УСПІШНОГО ПІДПРИЄМСТВА!

Ми ознайомимо Вас з нашим асортиментом і допоможемо з вибором. Використання власних горнят, отриманих безпосередньо від постачальника, економить час на виконання Вашого замовлення та дозволяє запропонувати Вам вигідну ціну!

Горнятко з друком небезпідставно є одним з найпопулярніших подарунків діловим партнерам, клієнтам чи працівникам компанії. Перевагами такого сувеніру є: практичність, невисока ціна, естетичність, довговічність.

Якщо Вам потрібно залишити приємні спогади про себе та свою компанію – корпоративне горнятко є інструментом щоденного ненав’язливого нагадування та впізнаваності!

Ми радо проконсультуємо Вас щодо всіх питань та надамо основну інформацію щодо приблизної вартості та термінів виконання при першому ж дзвінку. Не зволікайте – звертайтесь до нас!

Порахувати вартість Дізнатись детальніше Наші роботи

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
Відео: Друк на горнятках

ВАРТІСТЬ ГОРНЯТКА З ДРУКОМ (грн./шт.)
мінімальне замовлення 10 шт.

Тираж Біле Кольорове
10-20 68 110
21-35 65 104
36-74 61 98
75-100 58 93
101-150 55 87
151-300 51 82
301-500 48 77

* Вказані ціни є базовими та не враховують Ваших персональних знижок та знижки на тираж. Розробка дизайну оцінюється окремо.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ ТА РЕКЛАМНИМ АГЕНЦІЯМ ПРОПОНУЄМО ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ!

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

ДЕТАЛЬНІШЕ ГОРНЯТКА

Компанія ЛАКОР пропонує послуги з виготовлення горняток з друком. Нанесення зображення на поверхню відбувається сублімаційним методом друку. Цей метод характеризується якісним та чітким, насиченим повноколірним надруком, стійким до зношування, вигорання та миття.

Ми використовуємо власні горнятка правильної циліндричної форми. Матеріал – кераміка зі спеціальним лаковим покриттям для друку. Колір горнятка – білий. Проте можливі варіації кольору ручки горнятка, вінець або внутрішньої поверхні.

Максимальний розмір зображення – 21 х 9 см (вся зовнішня поверхня горнятка до ручки).

 

20 років бездоганної роботи

«Лакор», за більш ніж 20 років роботи, зарекомендував себе провідною компанією галузі