Приватне підприємство «ЛАКОР» було засноване у 1998 році. Більше 20-ти років роботи на ринку реклами дозволили нам набути великого практичного досвіду, створити власну виробничу базу та з кожним роком розширювати її.

Ми постійно впроваджуємо найновіші технології, закуповуємо сучасне обладнання. Сьогодні наше виробництво оснащене сучасною технікою визнаних світових брендів, таких як Mimaki, Epson, Schulze Polyform, Tajima тощо. Практичний досвід, фаховий колектив, власні виробничі потужності, що знаходиться безпосередньо на території підприємства, дозволяють нам виконувати замовленння в найкоротші терміни.

Наше підприємство має декілька напрямків діяльності у сфері реклами, що доповнюють один одного та дозволяють проводити комплексне обслуговування.

Наше підприємство має декілька напрямків діяльності у сфері реклами, що доповнюють один одного та дозволяють проводити комплексне обслуговування.

Друк на тканині

Друк та пошиття прапорів. Пошиття корпоративного одягу. Пошиття промоодягу. Друк на футболках. Друк на кепках. Пошиття спортивної форми. Друк та виготовлення палаток. Друк на кроях та пошиття: бандани, шалики, скатертини, серветки, фартухи. Друк та нанесення зображень на готові вироби: футболки, кепки, блайзери, парасолі, сумки, пледи.

Сувенірна продукція

Ми володіємо наступними технологіями – ультрафіолетовий друк, широкоформатний друк, гравіювання, плотерна порізка, фрезерування, сублімаційний друк, термодрук, гравертон, машинна вишивка, тамподрук, друк на стрічках, друк на кераміці, що дозволяє виготовляти та наносити зображення на: акрилові значки, акрилові магніти, щоденники, блокноти, брендувати горнята, термогорнята, візитниці, ручки, запальнички, брелоки, відкривачки, бейджі, дипломи, медалі, нагороди, ланьярди.

Широкоформатний друк

Екосольвентний, сублімаційний друк дозволяють в короткі терміни надати Вам послуги: друк на банері, друк на сітці ПВХ, друк на самоклеючій плівці, друк наклейок, друк на холсті, друк сітілайтів, фарбування тканини рулонами.

Флагштоки

Підприєство ЛАКОР є офіційним прадставником в Україні всесвітньо відомого виробника флагштоків із скловолокна FORMENTA. У нас завжди в наявності флагштоки різних типів: Флагштоки Formenta Original, Formenta Original ISS Exclusive, Formenta Original ISS, Флагштоки Formenta Roto-Top, Флагштоки Formenta Special висотою 5, 6, 8, 9, 10, 12 метрів. Пропонуємо продаж флагштоків, доставку та встановлення флагштоків. Запрошуємо до співпраці усіх охочих займатись продажем флагштоків. Чудові можливості розпочати власний бізнес, або розширити можливості існуючого.

Прапори України Прапори міст України Прапори країн світу Військові прапори

На сьогоднішній день, на ринку виробництва реклами, «ЛАКОР» – це компанія, що зарекомендувала себе як колектив професіоналів з потужним потенціалом. Фундаментом нашої діяльності є творчий підхід на усіх етапах виробництва.

Чому варто працювати з нами:

«Лакор», за більш ніж 20 років роботи, зарекомендував себе провідною компанією галузі

Для Вашої зручності працює інтернет-магазин, де Ви зможете ознайомитись з асортиментом та вартістю нашої продукції у будь-який зручний для Вас час. Діє гнучка система знижок, що дозволяє отримати продукцію за приємною ціною в найкоротші терміни.

Наша ціль – довгострокові стосунки з Партнерами, в основу яких закладені надійність, чесність, взаємовигідна співпраця і успішний, спільний розвиток.

Наші партнери

Фірми та організації, які стали клієнтами ПП “Лакор”