Знамено – це вишуканий вид прапора, який розташовують у кабінеті керівника, конференц залі, приймальні тощо. Знамена, як і прапори, є символами певної інституції – державної чи громадської організації, політичної партії, військового формування тощо. Однак для виготовлення знамен використовують вишукані тканини, які прикрашають бахромою, китицями та іншими оздоблювальними елементами.

ЗНАМЕНО – НЕЗАМІННА СТАТУСНА ТА ІМІДЖЕВА РІЧ!

Якщо Вам потрібно знамено високої якості, не витрачайте час на пошуки – звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо професійні послуги, уважне ставлення та оптимальні ціни!
У своїй роботі ми використовуємо сучасні технології, матеріали та орієнтуємося на кожного клієнта. Ми виготовляємо знамена від одиничних екземплярів і до тиражних замовлень. За потреби виконуємо термінові замовлення!

Порахувати вартість Дізнатись детальніше Наші роботи

ВАРТІСТЬ ЗНАМЕНА (ціна за 1 комплект в грн / полотно атлас)

Комплект Знамена 1500 х 1000 мм 5656 Комплект Знамена 1350 х 900 мм 4688
Полотно з друком + бахрома 6 см 1806 Полотно з друком + бахрома 6 см 1488
Підставка “Сфера” 2000 Підставка “Сфера” 2000
Тримач для прапора (древко) 2,5 м 650 Тримач для прапора (древко) 2,2 м 600
Наконечник “Тризуб” 1200 Наконечник “Піка” 600

* Вказані ціни є базовими та не враховують Ваших персональних знижок та знижки на тираж. Розробка дизайну оцінюється окремо.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ ТА РЕКЛАМНИМ АГЕНЦІЯМ ПРОПОНУЄМО ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ!

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

ДЕТАЛЬНІШЕ ЗНАМЕНА

ТЕХНОЛОГІЯ та МАТЕРІАЛИ. Полотнище – тришарове, найчастіше атлас, на який різними методами наносять символіку та текст, оздоблюють бахромою, вишивкою, китицями тощо. Для виготовлення знамен ми використовуємо друк на тканині або/та машинну вишивку. Вибір способу нанесення зображення залежить від тиражу та бажаних характеристик виробу. Машинна вишивка – дорожча за друк, проте й більш презентабельна. Остаточний розрахунок вартості виробу з вишивкою можливий тільки після затвердження макету.

Найпоширеніші розміри кабінетного знамена – 1 х 1,5 м. Висота дубового древка (жердини) на підставці – 2,2 м. За потреби, ми виготовляємо знамена будь-яких розмірів та тиражів з використанням різних технологій та типів тканин!

 

20 років бездоганної роботи

«Лакор», за більш ніж 20 років роботи, зарекомендував себе провідною компанією галузі