Райський куточок на природі створити нескладно, якщо є шезлонги для відпочинку. Розслабитися, відновити сили і насолодитися тишею допоможе правильно облаштоване місце для релаксу. Важливу роль в цьому відіграють дерев’яні екологічні лежаки.

Промо шезлонг – це не тільки зручне місце для сидіння, а й оригінальний спосіб просування вашої компанії. На нього можна нанести логотип або будь-яке повноколірне зображення.

ЛАКОР – ваш виробник безпечних рекламних лежаків.

Шезлонги з логотипом – комфорт для клієнтів вашого закладу та додаткова реклама на приватних фотографіях ваших відвідувачів в соцмережах.

Рекламні шезлонги з логотипом викликають позитивні емоції та виділяються серед інших рекламодавців – тому їх можна вважати одним із найефективніших методів зовнішньої реклами. Ваші потенційні клієнти запам’ятають вас більше, взаємодіючи з предметом із вашим логотипом або слоганом. Якщо ви шукаєте спосіб ефективно рекламувати свою компанію чи товар на відкритому повітрі, промо шезлонги з друкованим дизайном для вас! Насичені кольори, надійна конструкція та добре видимий логотип сприятимуть успіху вашого бізнесу.

Порахувати вартість
габарити шезлонга
  1. Дерево: бук
  2. 4 фіксованих положення
  3. Тканина: оксфорд, 230D; з надрукованим зносостійким зображенням (не вигорає та не випирається). Витримує навантаження до 120 кг
  4. Місце для додаткової інформації (сайт,слоган, контакти та ін.)
  5. Компактно складається при зберіганні та транспортуванні.

Дерев'яні шезлонги з друкованим дизайном – ідеальний спосіб просувати ваші товари та послуги, а також формувати позитивний імідж компанії. Наша продукція являє собою поєднання естетичності, функціональності та довговічності. Наші лежаки на 100% безпечні для вашого здоров’я та не містять токсичних речовин. Ми також надаємо повну дизайн підтримку та візуалізацію замовленого товару, тому Ви можете бути впевнені, що Ваші рекламні лежаки з логотипом виглядатимуть саме так, як Ви хочете.

ВАРТІСТЬ ШЕЗЛОНГА

Тираж Ціна
1 шт. 1320 грн.
5 шт. 1176 грн.
10 шт. 1140 грн.
20 шт. 1068 грн.
50 шт. 1020 грн.
100 шт. 960 грн.

 

* Вартість вказана за готовий виріб (з друком та конструкцією).

**Вказані ціни є базовими та не враховують Ваших персональних знижок та знижки на тираж. Розробка дизайну оцінюється окремо.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ ТА РЕКЛАМНИМ АГЕНЦІЯМ ПРОПОНУЄМО ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ!

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
 

20 років бездоганної роботи

«Лакор», за більш ніж 20 років роботи, зарекомендував себе провідною компанією галузі