Знайти на сайті: параметри пошуку

Рекламне оформлення вітрин

Для  візуального оформлення вітрин використовується спеціальна перфорована плівка One way vision. Методом аплікації зовнішня сторона вітрини обклеюється перфорованою плівкою з надрукованим на ній зображенням. За допомогою плівки One way vision можна добитись спеціального ефекту - односторонньої видимості. Цей ефект можна описати наступним чином. Вдень освітлення в середині приміщення завжди є меншим ніж ззовні. За рахунок цього, зі сторони вулиці зображення на плівці сприймається як цільна картинка і інтер'єр приміщення ззовні вітрини невидимий. При цьому зсередини приміщення через зворотню сторону плівки з чорною основою та безліччю отворів у ній, повністю проглядається вулиця, а шкло вітрини виглядає як тоноване.

плівка One way vision

Які переваги дає використання плівки One way vision?

На плівку One way vision можна наносити повноколірне зображення рекламного характеру. Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно чинного законодавства візуальне оформлення вітрини не вважається рекламною площею за яку необхідно сплачувати податок. Це дозволяє ефективно використовувати всю площу вітрини у рекламних цілях.

Зображення нанесене на прозорі та напівпрозорі матеріали зсередини видиме у дзеркальному відображенні, в якому текст не читається. Плівка One way vision має непрозору основу із безліччю круглих отворів. Це дозволяє зсередини приміщення повністю проглядати екстер'єр, а шкло вітрини виглядає природньо та набирає ефекту затонованості.

У спекотний час плівка One way vision виконує роль теплового фільтру. Через круглі отвори плівка пропускає 50 відсотків сонячного проміння. Під спекотним сонцем приміщення всередині не перегрівається.

Недоліки:

Через деякі фізико-механічні властивості плівку One way vision не можна наносити на вітрини у зимовий період. Для якісного оформлення вітрин аплікація проводиться при стійкій температурі зовнішнього зередовища не менше ніж 5-10о по Цельсію.

оформлення вітрин плівкою One way vision оформлення вітрин плівкою One way vision оформлення вітрин плівкою One way vision  
Інші роботи компанії Лакор по рекламному оформленню вітрин
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад