Знайти на сайті: параметри пошуку

Біжучі стрічки та LED табло

Розпочинаючи власний бізнес, кожен підприємець починає задумуватись над виготовленням вивіски, адже знайомство клієнта з Вашою організацією  починається саме з рекламної вивіски.
Хороша зовнішня вивіска може викликати в потенційного клієнта бажання зайти до Вас, навіть якщо він цього не планував, з іншого боку не естетично  виконана або несправна конструкція може легко відштовхнути покупців.
У наш динамічний час, важко привернути увагу потенційних відвідувачів класичною, плоскою та не світловою вивіскою, що губитиметься серед десятка інших,  а у темний час доби взагалі буде невидимо.
З вище переліченого робимо висновок, що ефективна сучасна рекламна вивіска повинна бути світловою, яскравою, інформативною та прибутковою.

 Ось декілька з переваг LED стрічки в порівнянні з класичною світловою вивіскою:
  1. Біжуча стрічка універсальна для організацій будь-якого роду занять. Навіть якщо Ви вирішили перепрофілювати Ваш бізнес – біжуча стрічка без додаткових затрат часу та грошей зміниться разом з ним! Ваш магазин з «Канцтоварів» змінить ім’я на «Будматеріали». Не потрібно замовляти нову вивіску та вкотре займатись погодженням на її розміщення.
  1. Інформаційна ємність. Навіть при мінімальних розмірах LED стрічка здатна вмістити великий обсяг актуальною і корисної інформації. Знижки, акції, спеціальні пропозиції чи новинки – Ви спілкуєтесь з клієнтом напряму, без додаткових затрат на інтернет-, радіо- чи рекламу в періодичних виданнях.
  1. LED-стрічка виділяє компанію серед конкурентів.За допомогою різних ефектів подачі тексту – біжучий рядок з Вашою рекламою вигідно виділятиметься з-поміж десятків інших статичних світлових об’єктів (світлових коробів чи об’ємних букв).
  1. Мобільність біжучої стрічки.Даний вид вивіски може бути встановленим не лише на фасаді чи торці будівлі, але й всередині приміщення та навіть у вітрині магазину без втрати ефективності Вашої реклами.
  1. Яскравість та динамічність.Завдяки властивостям світлодіодів вивіска помітна вдень і вночі на великих відстанях. Таким чином, обладнання виконує свою роботу цілодобово, при цьому не витрачаючи багато електроенергії.
  1. Ліквідність LED стрічки.Оскільки, біжучий рядок – універсальний в своєму роді, то й у випадку Вашого переїзду чи іншої ситуації, коли Ви втрачаєте потребу у використанні біжучої стрічки – її легко можна продати. Таким чином – Ви повернете витрачені кошти на її виготовлення. На відміну від світлової вузькопрофільної вивіски чи світлових об”ємних літер, які неможливо комусь продати, адже такі рекл амні вивіски невідривно пов'язані з Вашою діяльністю (містять логотип чи назву Вашої торгової марки)

 

Детальніше про LED-стрічку

 

 

Інструкція для LED стрічки Програма для LED стрічки Прайс-лист (розміри\ціна)

 

Біжуча стрічка 320х6000мм, Головне управління МНС України у Львівській області, м. Львів

Виготовлення та тестування біжучої стрічки 320х6000мм, виробниче приміщення ПП Лакор

Біжуча стрічка, Львівський державний університет внутрішніх справ Ledshow. Як самостійно створити програму для біжучої стрічки
Ledshow. Ще одне корисне відео від компанії "VIDI.BY" "Як самостійно створити програму для біжучої стрічки" Ledshow. Ще одне корисне відео від компанії "БериСвет" "Як самостійно створити програму для біжучої стрічки"
Біжуча LED-стрічка Біжуча стрічка LED-табло Біжуча стрічка
Інші роботи компанії Лакор по виготовленню біжучих стрічок та LED-табло.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад